Amphenol Commercial Products FCC17A15AD410
FCC17A15AD410 picture photo
Mfg. Part Number
FCC17A15AD410
Manufacturer
Product Category
D-Sub, D-Shaped Connectors - Adapters
Brief Description
FILTER D-SUB 15POS M/F ADAPTER
Datasheet Download
FCC17A15AD410.pdf
Availability of FCC17A15AD410
QUANTITY
FCC17A15AD410 Order Process
Ship out your order
Specifications of FCC17A15AD410
Internal Part NumberEIS-FCC17A15AD410
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductHarsh Environment Connectors
Communication Solutions
Industrial Solutions
3D ModelFCC17A15AD4x0.stpFCC17A15AD4x0.igs
Standard Package60
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub, D-Shaped Connectors - Adapters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FCC17A15AD410
Related LinksFCC17A, FCC17A15AD410 Datasheet, Amphenol Commercial Products Distributor
FCC17A15AD410 Details Description
Related parts for FCC17A15AD410
IC ADC 12-BIT 300KSPS 28-TQFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 16BIT QUAD VOUT 44-SSOP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Panel Mount, Through Hole Wire Wrap datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG WHT/YEL 100' datasheet.pdf
MOD LASER DWDM 8X50GHZ 200KM datasheet.pdf
TERM BLOCK MARKER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf