SanDisk FFD-25-IDEP-12288-B
FFD-25-IDEP-12288-B picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-12288-B
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 12GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-12288-B.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-12288-B
QUANTITY
FFD-25-IDEP-12288-B Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-12288-B
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-12288-B
SeriesFFD-25
Memory Size12GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-12288-B
Related LinksFFD-25-ID, FFD-25-IDEP-12288-B Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-12288-B Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-12288-B
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP datasheet.pdf
CAP MICA 330PF 5% 100V 1812 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 8.7A DPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 2.61A 64.8 MOHM datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRGHT PIN datasheet.pdf
RES 11.8K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf