SanDisk FFD-25-IDEP-16384-N-C
FFD-25-IDEP-16384-N-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-16384-N-C
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 16GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-16384-N-C.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-16384-N-C
QUANTITY
FFD-25-IDEP-16384-N-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-16384-N-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-16384-N-C
SeriesFFD-25
Memory Size16GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-16384-N-C
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-16384-N-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-16384-N-C Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-16384-N-C
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC QUADRATURE DEMOD 32-RFLGA datasheet.pdf
IC RF TXRX ZIGBEE 2.4GHZ 48QFN datasheet.pdf
RES SMD 45.3KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM datasheet.pdf
TRI LEVEL 5.08 12POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
25POS M R/A WATER RES .188 datasheet.pdf
MOD TXRX +13/-116DBM 433MHZ 2KM datasheet.pdf
CAP FILM 8.2UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf