SanDisk FFD-25-IDEP-20480-X-C
FFD-25-IDEP-20480-X-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-IDEP-20480-X-C
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD 2.5" IDEP 20GB
Datasheet Download
FFD-25-IDEP-20480-X-C.pdf
Availability of FFD-25-IDEP-20480-X-C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
FFD-25-IDEP-20480-X-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-IDEP-20480-X-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-IDEP-20480-X-C
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
SeriesFFD-25
Memory Size20GB
Memory TypeFLASH
Form Factor-
Speed - Read-
Speed - Write-
Voltage - Supply-
Type-
Current - Max-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
Size / Dimension-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-IDEP-20480-X-C
Related LinksFFD-25-IDE, FFD-25-IDEP-20480-X-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-IDEP-20480-X-C Details Description
Related parts for FFD-25-IDEP-20480-X-C
CONN HEADER 32POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 256TAP 100K 24-SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES SMD 22.1KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 94VWM 152VC SMD datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 26POS VERT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W datasheet.pdf
RES SMD 169 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
IGBT 650V 150A 375W TO-247AB datasheet.pdf
3,3UF 160V 6,3X11 datasheet.pdf