SanDisk FFD-25-SATA-48-X-C
FFD-25-SATA-48-X-C picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-48-X-C
Brief Description
SSD 48GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-48-X-C.pdf
Availability of FFD-25-SATA-48-X-C
QUANTITY
FFD-25-SATA-48-X-C Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-48-X-C
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-48-X-C
SeriesFFD-25
Memory Size48GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-48-X-C
Related LinksFFD-25-SA, FFD-25-SATA-48-X-C Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-48-X-C Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-48-X-C
IC REG LDO 1V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
TRANS PNP 400V 0.5A E-LINE datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV 25MA SOT23 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 20"L X 24"W datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
I/O PANEL 1RU AES/ datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 36W datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.37A 220 MOHM datasheet.pdf
17 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
OSC XO 80.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf