SanDisk FFD-25-SATA-72-N-D
FFD-25-SATA-72-N-D picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-SATA-72-N-D
Brief Description
SSD 72GB 2.5" SATA
Datasheet Download
FFD-25-SATA-72-N-D.pdf
Availability of FFD-25-SATA-72-N-D
QUANTITY
FFD-25-SATA-72-N-D Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-SATA-72-N-D
Internal Part NumberEIS-FFD-25-SATA-72-N-D
SeriesFFD-25
Memory Size72GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-SATA-72-N-D
Related LinksFFD-25-SA, FFD-25-SATA-72-N-D Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-SATA-72-N-D Details Description
Related parts for FFD-25-SATA-72-N-D
IC CLK GEN CPU 266MHZ 2CIRC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 370MA 410 MOHM datasheet.pdf
RES 6.34K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 45.3 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 309 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS BOX MNT PIN datasheet.pdf