SanDisk FFD-25-UATA-114688-N-F
FFD-25-UATA-114688-N-F picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-114688-N-F
Brief Description
SSD 114GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-114688-N-F.pdf
Availability of FFD-25-UATA-114688-N-F
QUANTITY
FFD-25-UATA-114688-N-F Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-114688-N-F
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-114688-N-F
SeriesFFD-25
Memory Size114GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-114688-N-F
Related LinksFFD-25-UATA, FFD-25-UATA-114688-N-F Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-114688-N-F Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-114688-N-F
CONN ACCY 7.2MM GUIDE BLADE EXT datasheet.pdf
IC LINE DRVR DUAL ADSL2++ 24-QFN datasheet.pdf
THERM NTC 470K OHM 1% W/G410 datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 620MA 600 MOHM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 750MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V datasheet.pdf
LED EMITTER WHT 180LM MINI MCPCB datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 1.24A 66 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V NPO 0805 datasheet.pdf