SanDisk FFD-25-UATA-16384-X-B
FFD-25-UATA-16384-X-B picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-16384-X-B
Brief Description
SSD 16GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-16384-X-B.pdf
Availability of FFD-25-UATA-16384-X-B
QUANTITY
FFD-25-UATA-16384-X-B Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-16384-X-B
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-16384-X-B
SeriesFFD-25
Memory Size16GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-16384-X-B
Related LinksFFD-25-UAT, FFD-25-UATA-16384-X-B Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-16384-X-B Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-16384-X-B
MODULE POWER ENTRY MED .250 6A datasheet.pdf
IC GATE OR 1CH 2-INP 5-TSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES SMD 5.6M OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 698K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 8POS PIN datasheet.pdf
RES CHAS MNT 576 OHM 1% 20W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf