SanDisk FFD-25-UATA-24576-B
FFD-25-UATA-24576-B picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-24576-B
Brief Description
SSD 24GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-24576-B.pdf
Availability of FFD-25-UATA-24576-B
QUANTITY
FFD-25-UATA-24576-B Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-24576-B
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-24576-B
SeriesFFD-25
Memory Size24GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-24576-B
Related LinksFFD-25-UA, FFD-25-UATA-24576-B Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-24576-B Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-24576-B
METRAL SIGNAL HEADER-1MOD 4ROW datasheet.pdf
IC ARM7 MCU FLASH 512K 100LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 12PS 1.25MM VERT T/H datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RETAINER datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" DUAL ST datasheet.pdf