SanDisk FFD-25-UATA-65536-N-D
FFD-25-UATA-65536-N-D picture photo
Mfg. Part Number
FFD-25-UATA-65536-N-D
Brief Description
SSD 64GB 2.5" UATA
Datasheet Download
FFD-25-UATA-65536-N-D.pdf
Availability of FFD-25-UATA-65536-N-D
QUANTITY
FFD-25-UATA-65536-N-D Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD-25-UATA-65536-N-D
Internal Part NumberEIS-FFD-25-UATA-65536-N-D
SeriesFFD-25
Memory Size64GB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD-25-UATA-65536-N-D
Related LinksFFD-25-UAT, FFD-25-UATA-65536-N-D Datasheet, SanDisk Distributor
FFD-25-UATA-65536-N-D Details Description
Related parts for FFD-25-UATA-65536-N-D
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100' datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 8-MSOP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER .8MM 80POS SMD datasheet.pdf
CBL HD XGA DB15 M-F 10M FERRITE datasheet.pdf
HEATSHK 12.7MM ID 50MM L datasheet.pdf
BOARD EVALUTION FOR SPEAR310-2 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 5POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
508 TB RISING CLAMP 180D datasheet.pdf
CAP TANT POLY 120UF 15V AXIAL datasheet.pdf