SanDisk FFD35-U3S-80-P80
FFD35-U3S-80-P80 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35-U3S-80-P80
Manufacturer
Product Category
Solid State Drives (SSDs)
Brief Description
SSD 80GB SCSI
Datasheet Download
FFD35-U3S-80-P80.pdf
Availability of FFD35-U3S-80-P80
QUANTITY
FFD35-U3S-80-P80 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35-U3S-80-P80
Internal Part NumberEIS-FFD35-U3S-80-P80
Category Memory Cards, Modules
FamilySolid State Drives (SSDs)
SeriesFFD-35
Memory Size80GB
Memory TypeFLASH
Form Factor-
Speed - Read-
Speed - Write-
Voltage - Supply-
Type-
Current - Max-
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
Size / Dimension-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35-U3S-80-P80
Related LinksFFD35-U3, FFD35-U3S-80-P80 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35-U3S-80-P80 Details Description
Related parts for FFD35-U3S-80-P80
DEKAFIX GW 5 MARKED 149 50/CD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
Crystal 32.0000MHz 30ppm Series 80 Ohm -40°C - 85°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES 348 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
INSULATION ANVIL datasheet.pdf
CONN DIN PLUG 64POS VERT GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf