SanDisk FFD35US-7168-P80
FFD35US-7168-P80 picture photo
Mfg. Part Number
FFD35US-7168-P80
Manufacturer
Product Category
Memory Cards
Brief Description
MEMORY CARD FLASH 7GB
Datasheet Download
FFD35US-7168-P80.pdf
Availability of FFD35US-7168-P80
QUANTITY
FFD35US-7168-P80 Order Process
Ship out your order
Specifications of FFD35US-7168-P80
Internal Part NumberEIS-FFD35US-7168-P80
Category Memory Cards, Modules
FamilyMemory Cards
Series-
Memory TypeFLASH
Memory Size7GB
Speed-
Technology-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FFD35US-7168-P80
Related LinksFFD35US-, FFD35US-7168-P80 Datasheet, SanDisk Distributor
FFD35US-7168-P80 Details Description
Related parts for FFD35US-7168-P80
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 5V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN HEADER 72POS .050" R/A GOLD datasheet.pdf
IC AMP AUD CLASS D BTL PWRSSO36 datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf