JAE Electronics FI-X30CH-NPB-7000
FI-X30CH-NPB-7000 picture photo
Mfg. Part Number
FI-X30CH-NPB-7000
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
CONN COVER SHELL PLUG 30POS COAX
Datasheet Download
FI-X30CH-NPB-7000.pdf
Availability of FI-X30CH-NPB-7000
QUANTITY
FI-X30CH-NPB-7000 Order Process
Ship out your order
Specifications of FI-X30CH-NPB-7000
Internal Part NumberEIS-FI-X30CH-NPB-7000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package7,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesFI-X
Accessory TypeShell
Number of Positions30
For Use With/Related ProductsFI-X Series
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FI-X30CH-NPB-7000
Related LinksFI-X30CH, FI-X30CH-NPB-7000 Datasheet, JAE Electronics Distributor
FI-X30CH-NPB-7000 Details Description
Related parts for FI-X30CH-NPB-7000
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
CAP ALUM 1100UF 20% 75V FLATPACK datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 2A WIRE datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 512X18 15NS 64STQFP datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 250V X7R 0805 datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE A 10 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 100POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 5400UF 400V SCREW datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 10POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 45POS SMD datasheet.pdf