JAE Electronics FI-X30CLH-NPB-C100
FI-X30CLH-NPB-C100 picture photo
Mfg. Part Number
FI-X30CLH-NPB-C100
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Accessories
Brief Description
CONN COVER SHELL PLUG 30POS COAX
Datasheet Download
FI-X30CLH-NPB-C100.pdf
Availability of FI-X30CLH-NPB-C100
QUANTITY
FI-X30CLH-NPB-C100 Order Process
Ship out your order
Specifications of FI-X30CLH-NPB-C100
Internal Part NumberEIS-FI-X30CLH-NPB-C100
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Accessories
SeriesFI-X
Accessory TypeShell
Number of Positions30
For Use With/Related ProductsFI-X Series
Features-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FI-X30CLH-NPB-C100
Related LinksFI-X30CLH, FI-X30CLH-NPB-C100 Datasheet, JAE Electronics Distributor
FI-X30CLH-NPB-C100 Details Description
Related parts for FI-X30CLH-NPB-C100
CONV DC-DC 144W 48VIN 1.8V NEG datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 27 OHM 10SIP datasheet.pdf
RES SMD 1.05M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE HSG DUAL 350POS datasheet.pdf
CONN HEADER 6 PWR 32SGL 3.18MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
60706-19 ANVIL datasheet.pdf
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 datasheet.pdf
21+21 WAY M VERT 3MM TAIL WOJS datasheet.pdf