TE Connectivity Raychem Cable Protection FLDWC0311-22-6
FLDWC0311-22-6 picture photo
Mfg. Part Number
FLDWC0311-22-6
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
HOOK-UP CABLE STRANDED
Datasheet Download
FLDWC0311-22-6.pdf
Availability of FLDWC0311-22-6
QUANTITY
FLDWC0311-22-6 Order Process
Ship out your order
Specifications of FLDWC0311-22-6
Internal Part NumberEIS-FLDWC0311-22-6
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLDWC0311-22-6
Related LinksFLDWC03, FLDWC0311-22-6 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
FLDWC0311-22-6 Details Description
Related parts for FLDWC0311-22-6
IC CPU SUPERV 4K EE RST LO 8SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - MDM20T/MC20M/MDM20T datasheet.pdf
IC Z8 GP MCU 32K OTP 40DIP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 36-75V 24VOUT datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 11A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
Connector Socket 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 27K OHM 11W 5% AXIAL datasheet.pdf