Omron Automation & Safety FLV-BR21230W
FLV-BR21230W picture photo
Mfg. Part Number
FLV-BR21230W
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Lighting
Brief Description
BAR LIGHTS 212X30MM WHITE
Datasheet Download
FLV-BR21230W.pdf
Availability of FLV-BR21230W
QUANTITY
FLV-BR21230W Order Process
Ship out your order
Specifications of FLV-BR21230W
Internal Part NumberEIS-FLV-BR21230W
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Lighting
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FLV-BR21230W
Related LinksFLV-BR, FLV-BR21230W Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FLV-BR21230W Details Description
Related parts for FLV-BR21230W
IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:10 100MHZ 20SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
IC DAC 16BIT 32CHAN SER 56-TQFN datasheet.pdf
CAP CER 2.8PF 50V U2J 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 12K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16SOIC datasheet.pdf
HD-I 5EMPO055F070F BENCH/LDMK. datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf