Schaffner EMC Inc. FN5010-2.5-99
FN5010-2.5-99 picture photo
Mfg. Part Number
FN5010-2.5-99
Brief Description
FILTER OUTPUT PWN 2.5A
Datasheet Download
FN5010-2.5-99.pdf
Availability of FN5010-2.5-99
QUANTITY
FN5010-2.5-99 Order Process
Ship out your order
Specifications of FN5010-2.5-99
Internal Part NumberEIS-FN5010-2.5-99
Voltage - Rated AC-
Current2.5A
Approvals-
Operating Temperature-25°C ~ 85°C
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)230V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase)400V
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FN5010-2.5-99
Related LinksFN5010, FN5010-2.5-99 Datasheet, Schaffner EMC Inc. Distributor
FN5010-2.5-99 Details Description
Related parts for FN5010-2.5-99
FILTER LINE 5MH 3A HORIZONTAL datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 86POS .156 GRN datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 120POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
IC LINEAR datasheet.pdf
ENCL SWES BAF/DTFMANUAL BUTTON datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 1.56A 145 MOHM datasheet.pdf
CONN SOCKET 18POS 2.54MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE datasheet.pdf