Omron Automation & Safety FQ-CR20100N-M
FQ-CR20100N-M picture photo
Mfg. Part Number
FQ-CR20100N-M
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
2D CR NPN WIDE VIEW SHORT
Datasheet Download
FQ-CR20100N-M.pdf
Availability of FQ-CR20100N-M
QUANTITY
FQ-CR20100N-M Order Process
Ship out your order
Specifications of FQ-CR20100N-M
Internal Part NumberEIS-FQ-CR20100N-M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
SeriesFQ
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FQ-CR20100N-M
Related LinksFQ-CR2, FQ-CR20100N-M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FQ-CR20100N-M Details Description
Related parts for FQ-CR20100N-M
CAP CER 6.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
RES 0.33 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 178K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT datasheet.pdf
TV 29C 29#16 PIN RECP datasheet.pdf
1200UF 200V 30X40MM 85C 2000H datasheet.pdf