Omron Automation & Safety FQ2-S30-13M
FQ2-S30-13M picture photo
Mfg. Part Number
FQ2-S30-13M
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
MONO,1.3MPIX,NPN,C-MOUNT
Datasheet Download
FQ2-S30-13M.pdf
Availability of FQ2-S30-13M
QUANTITY
FQ2-S30-13M Order Process
Ship out your order
Specifications of FQ2-S30-13M
Internal Part NumberEIS-FQ2-S30-13M
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
SeriesFQ2-S3
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FQ2-S30-13M
Related LinksFQ2-S, FQ2-S30-13M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
FQ2-S30-13M Details Description
Related parts for FQ2-S30-13M
JUMPER-H1507TR/A3048N/H1505TR 3" datasheet.pdf
FUSE TEL POWER 30A 170V datasheet.pdf
EVAL MOD FOR TPS60140 datasheet.pdf
SW ROTARY 1DECK NONSHORT 125V datasheet.pdf
RES SMD 15K OHM 5% 3/4W 1812 datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 300W datasheet.pdf
LED 452NM BLUE 1W 3.2X2.8MM SMD datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
WIREMOUNT SOCKET PREASSEMBL 40CO datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf