Panduit FR12TB2458
FR12TB2458 picture photo
Mfg. Part Number
FR12TB2458
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT TRAPEZE BRACKET
Datasheet Download
FR12TB2458.pdf
Availability of FR12TB2458
QUANTITY
FR12TB2458 Order Process
Ship out your order
Specifications of FR12TB2458
Internal Part NumberEIS-FR12TB2458
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FR12TB2458
Related LinksFR12T, FR12TB2458 Datasheet, Panduit Distributor
FR12TB2458 Details Description
Related parts for FR12TB2458
CONNECTOR HEADER 12POS STR datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRDG 600MA 14-PDI datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 107 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 11A 125V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 16V 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf