Panduit FRBC24X4OR
FRBC24X4OR picture photo
Mfg. Part Number
FRBC24X4OR
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT COUPLER
Datasheet Download
FRBC24X4OR.pdf
Availability of FRBC24X4OR
QUANTITY
FRBC24X4OR Order Process
Ship out your order
Specifications of FRBC24X4OR
Internal Part NumberEIS-FRBC24X4OR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRBC24X4OR
Related LinksFRBC2, FRBC24X4OR Datasheet, Panduit Distributor
FRBC24X4OR Details Description
Related parts for FRBC24X4OR
Connector Receptacle 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC AMP AUDIO .025W STER 12UCSP datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 10 BASE-T datasheet.pdf
RES 11.0 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT CBL MNT 6POS W/PIN datasheet.pdf
OPTOISO 5KV DARL W/BASE 6SMD datasheet.pdf
MX-LOC GRP-MACH F3 .500-.625 datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
CONN HDR 10POS 2MM T/H datasheet.pdf