ITT Cannon, LLC FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 25C 25#16 FR PIN RECP WALL
Datasheet Download
FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO.pdf
Availability of FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
QUANTITY
FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
Related LinksFRCIR030-24A-, FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO Details Description
Related parts for FRCIR030-24A-25P-F80-T89-VO
CONN SPRING 10POS DUAL .390 SMD datasheet.pdf
CONN RING TONGUE 8AWG #8 datasheet.pdf
RES SMD 59K OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V 1% BP 1825 datasheet.pdf
RES 30K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 128POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
COUNTER DIG HOUR 0-10000 HOUR datasheet.pdf
CAP FILM 12NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf