ITT Cannon, LLC FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 25C 25#16 FR SKT PLUG
Datasheet Download
FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO.pdf
Availability of FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
QUANTITY
FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
Related LinksFRCIR06F-24A-, FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO Details Description
Related parts for FRCIR06F-24A-25S-F80-T89-VO
CONVERTER DC/DC 3.3V OUTPUT 15W datasheet.pdf
VALUE ROD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
RES SMD 3.48K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 1/4W 0.01% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.031" (0.80mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf