ITT Cannon, LLC FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO picture photo
Mfg. Part Number
FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CIR 37C 37#16 FR SKT PLUG
Datasheet Download
FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO.pdf
Availability of FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
QUANTITY
FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
Internal Part NumberEIS-FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
Related LinksFRCIR06F-28, FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO Details Description
Related parts for FRCIR06F-28-21SZ-F80-VO
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC DO15 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
RES SMD 5.36K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 7.87K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
VHDM BP 6 ROW SHLD END 10 COL datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf