Panduit FRCV24YL10
FRCV24YL10 picture photo
Mfg. Part Number
FRCV24YL10
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways - Accessories
Brief Description
CABLE DUCT COVER SNAP-ON 10'
Datasheet Download
FRCV24YL10.pdf
Availability of FRCV24YL10
QUANTITY
FRCV24YL10 Order Process
Ship out your order
Specifications of FRCV24YL10
Internal Part NumberEIS-FRCV24YL10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways - Accessories
SeriesFiberRunner®, QuickLock™
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FRCV24YL10
Related LinksFRCV2, FRCV24YL10 Datasheet, Panduit Distributor
FRCV24YL10 Details Description
Related parts for FRCV24YL10
SWITCH DIP SIDE-ACT SEALED 8POS datasheet.pdf
RES SMD 26.7K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC ADC 10BIT DUAL 2CH 8-MSOP datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:10 250MHZ 32TQFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
RES 560 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
POT 10K OHM 1.5W WIREWOUND LIN datasheet.pdf
SL 5.08HC/16/180 3.2SN OR BX datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 163MA 4.6 OHM datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM datasheet.pdf
XCEDE 3W LEFT 2PVH 6COL datasheet.pdf