3M FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S picture photo
Mfg. Part Number
FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
Manufacturer
Product Category
Splice Enclosures, Protection
Brief Description
FOAM SEALED CLOSURE W/O HIGH GEL
Datasheet Download
FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S.pdf
Availability of FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
QUANTITY
FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S Order Process
Ship out your order
Specifications of FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
Internal Part NumberEIS-FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilySplice Enclosures, Protection
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
Related LinksFSC8X19/CC24-, FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S Datasheet, 3M Distributor
FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S Details Description
Related parts for FSC8X19/CC24-W/O-HIGHGEL/S
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD 3.3V LP 28SSOP datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG DC-DC/LINEAR DUAL 24-LLP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V datasheet.pdf
RES SMD 0.22 OHM 5% 0.4W 0204 datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 26.4K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS SKT datasheet.pdf