Murata Electronics North America FSRB121060RTB00T
FSRB121060RTB00T picture photo
Mfg. Part Number
FSRB121060RTB00T
Datasheet Download
FSRB121060RTB00T.pdf
Availability of FSRB121060RTB00T
QUANTITY
FSRB121060RTB00T Order Process
Ship out your order
Specifications of FSRB121060RTB00T
Internal Part NumberEIS-FSRB121060RTB00T
Delivery TimeIn stock, ship FSRB121060RTB00T today.
SeriesFSRB12106
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-FSRB121060RTB00T
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksFSRB1210, FSRB121060RTB00T Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
FSRB121060RTB00T Details Description
Related parts for FSRB121060RTB00T
CONN HEADER 22POS 2MM SMD GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER SH 3POS TOP 1MM TIN datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
RES 16.2 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 21POS PIN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
TRANSFORMER TUBE GUITAR AMP datasheet.pdf
CAP FILM 12NF 3.5% 1000VDC RAD datasheet.pdf
2.70 VOLT ULTRA LOW DROPOUT REGULATOR IC datasheet.pdf
CMOS Low Voltage 2 OHM SPST Switches IC datasheet.pdf