Finisar Corporation FTLX3815M330
FTLX3815M330 picture photo
Mfg. Part Number
FTLX3815M330
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Transceivers
Brief Description
TXRX DWDM 100GHZ APD XFP
Datasheet Download
FTLX3815M330.pdf
Availability of FTLX3815M330
QUANTITY
FTLX3815M330 Order Process
Ship out your order
Specifications of FTLX3815M330
Internal Part NumberEIS-FTLX3815M330
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Transceivers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FTLX3815M330
Related LinksFTLX38, FTLX3815M330 Datasheet, Finisar Corporation Distributor
FTLX3815M330 Details Description
Related parts for FTLX3815M330
Connector Receptacle 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC SUPERVISOR SWITCH OVER 8-SOIC datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 3.81MM datasheet.pdf
RES 13 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 670V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 4SKT SLD CUP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
IC FLASH/LPDRAM 1.5GBIT datasheet.pdf
CONN UMC JACK STR 50OHM PCB datasheet.pdf