Finisar Corporation FWLF1524P2V53
FWLF1524P2V53 picture photo
Mfg. Part Number
FWLF1524P2V53
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Transceivers
Brief Description
TXRX CWDM 1531NM GREEN 8CH SFP
Datasheet Download
FWLF1524P2V53.pdf
Availability of FWLF1524P2V53
QUANTITY
FWLF1524P2V53 Order Process
Ship out your order
Specifications of FWLF1524P2V53
Internal Part NumberEIS-FWLF1524P2V53
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Transceivers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FWLF1524P2V53
Related LinksFWLF15, FWLF1524P2V53 Datasheet, Finisar Corporation Distributor
FWLF1524P2V53 Details Description
Related parts for FWLF1524P2V53
HOOK-UP STRND 16AWG SLATE 100' datasheet.pdf
MOSFET N-CH 105V 47A TO220AB datasheet.pdf
CONN SD CARD PUSH-PUSH R/A SMD datasheet.pdf
LED CBI BI-LEVEL T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN HDR 100POS 2.5MM datasheet.pdf