Finisar Corporation FWLF1625P2L57
FWLF1625P2L57 picture photo
Mfg. Part Number
FWLF1625P2L57
Brief Description
MOD TXRX DFB 8CH CWDM SFP FEC
Datasheet Download
FWLF1625P2L57.pdf
Availability of FWLF1625P2L57
QUANTITY
FWLF1625P2L57 Order Process
Ship out your order
Specifications of FWLF1625P2L57
Internal Part NumberEIS-FWLF1625P2L57
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FWLF1625P2L57
Related LinksFWLF16, FWLF1625P2L57 Datasheet, Finisar Corporation Distributor
FWLF1625P2L57 Details Description
Related parts for FWLF1625P2L57
BUSHING SPLIT 0.625" NYLON WHITE datasheet.pdf
FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
BOARD CONTROL FOR IR1150S datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC VREF GND REF ADJ 8SOIC datasheet.pdf
IC REMOTE THERMAL CTLR 16QSOP datasheet.pdf
CABLE 3COND 18AWG GRAY SHLD 500' datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG GREEN CC 0.4" datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 9-18VIN 05VOUT datasheet.pdf
CBL 1COND 16AWG 600V WHITE SHLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ RRO 5SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 10.16MM datasheet.pdf