Finisar Corporation FWLF163255
FWLF163255 picture photo
Mfg. Part Number
FWLF163255
Brief Description
MOD TXRX 15XXNM 45CH DWDM SFP
Datasheet Download
FWLF163255.pdf
Availability of FWLF163255
QUANTITY
FWLF163255 Order Process
Ship out your order
Specifications of FWLF163255
Internal Part NumberEIS-FWLF163255
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FWLF163255
Related LinksFWLF1, FWLF163255 Datasheet, Finisar Corporation Distributor
FWLF163255 Details Description
Related parts for FWLF163255
FIXED IND 150UH 175MA 4.2 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 255 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf