Hirose Electric Co Ltd FX2-100S-1.27DSL(71)
FX2-100S-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-100S-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN RECEPT R/A 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-100S-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2-100S-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2-100S-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-100S-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2-100S-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package35
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-100S-1.27DSL(71)
Related LinksFX2-100S-1, FX2-100S-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-100S-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2-100S-1.27DSL(71)
FILTER LINE 1MH 6A VERTICAL datasheet.pdf
IC Z8 GP MCU 4K OTP 40DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 WW datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI M10-1.0 6G 20MA datasheet.pdf
RES SMD 5.6K OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5.5VOUT 50W datasheet.pdf
Connector Socket 25 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf