Hirose Electric Co Ltd FX2-20P-1.27SV(92)
FX2-20P-1.27SV(92) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-20P-1.27SV(92)
Brief Description
CONN HDR 20POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-20P-1.27SV(92).pdf
Availability of FX2-20P-1.27SV(92)
QUANTITY
FX2-20P-1.27SV(92) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-20P-1.27SV(92)
Internal Part NumberEIS-FX2-20P-1.27SV(92)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-20P-1.27SV(92)
Related LinksFX2-20P-1, FX2-20P-1.27SV(92) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-20P-1.27SV(92) Details Description
Related parts for FX2-20P-1.27SV(92)
SWITCH ROCKER DPST 10A 125V datasheet.pdf
JUMPER-H2728TR/C2064Y/X 3" datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTER 8BIT 16SOIC datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR 50PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 9-18VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
RES 2.3M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
08P MTA156 HDR ASSY POL W/O#2 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf