Hirose Electric Co Ltd FX2-32S-1.27SVL(71)
FX2-32S-1.27SVL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-32S-1.27SVL(71)
Brief Description
CONN SOCKET RA 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-32S-1.27SVL(71).pdf
Availability of FX2-32S-1.27SVL(71)
QUANTITY
FX2-32S-1.27SVL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-32S-1.27SVL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2-32S-1.27SVL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-32S-1.27SVL(71)
Related LinksFX2-32S-1, FX2-32S-1.27SVL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-32S-1.27SVL(71) Details Description
Related parts for FX2-32S-1.27SVL(71)
OSC XO 64.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf