Hirose Electric Co Ltd FX2-40S-1.27DSL(74)
FX2-40S-1.27DSL(74) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-40S-1.27DSL(74)
Brief Description
CONN RECEPT 40POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-40S-1.27DSL(74).pdf
Availability of FX2-40S-1.27DSL(74)
QUANTITY
FX2-40S-1.27DSL(74) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-40S-1.27DSL(74)
Internal Part NumberEIS-FX2-40S-1.27DSL(74)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-40S-1.27DSL(74)
Related LinksFX2-40S-1, FX2-40S-1.27DSL(74) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-40S-1.27DSL(74) Details Description
Related parts for FX2-40S-1.27DSL(74)
RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS W/PIN JAM NUT datasheet.pdf
1MM DDR3 DIMM VTTH O/LUB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf
REFLECTOR 35MM RND 15.8MM datasheet.pdf
IC PCI TO PCI BRIDGE 208QFP datasheet.pdf
BLANK PUNCH CUT OFF datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ8, 8S SLVR datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ20 37 OLIV datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 10% 63VDC RAD datasheet.pdf