Hirose Electric Co Ltd FX2-80P-0.635SH(83)
FX2-80P-0.635SH(83) picture photo
Mfg. Part Number
FX2-80P-0.635SH(83)
Brief Description
CONN HDR 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2-80P-0.635SH(83).pdf
Availability of FX2-80P-0.635SH(83)
QUANTITY
FX2-80P-0.635SH(83) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2-80P-0.635SH(83)
Internal Part NumberEIS-FX2-80P-0.635SH(83)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2-80P-0.635SH(83)
Related LinksFX2-80P-0, FX2-80P-0.635SH(83) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2-80P-0.635SH(83) Details Description
Related parts for FX2-80P-0.635SH(83)
SIP HEADER 30 POS STRAIGHT PCB datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 16V X7R 0603 datasheet.pdf