Hirose Electric Co Ltd FX2A-100P-0.635SH(71)
FX2A-100P-0.635SH(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2A-100P-0.635SH(71)
Brief Description
CONN HDR 100POS
Datasheet Download
FX2A-100P-0.635SH(71).pdf
Availability of FX2A-100P-0.635SH(71)
QUANTITY
FX2A-100P-0.635SH(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2A-100P-0.635SH(71)
Internal Part NumberEIS-FX2A-100P-0.635SH(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2A-100P-0.635SH(71)
Related LinksFX2A-100P-, FX2A-100P-0.635SH(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2A-100P-0.635SH(71) Details Description
Related parts for FX2A-100P-0.635SH(71)
IC DAC QUAD SERIAL-INTER 16-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 56POS .100" T/H DUAL datasheet.pdf
IC RX 315MHZ/433MHZ ASK 28-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 15PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 17000UF 75V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 35MA 1.7 OHM SMD datasheet.pdf
RES 135K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
Connector Socket 94 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
POWER CORD IEC 6' GRAY datasheet.pdf
COMBO 13W3 M PCB STR G 75O TIN datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 7A 10 MOHM SMD datasheet.pdf