Hirose Electric Co Ltd FX2B-100PA-1.27DSL(71)
FX2B-100PA-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-100PA-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN HDR 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-100PA-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2B-100PA-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2B-100PA-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-100PA-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-100PA-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package11
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-100PA-1.27DSL(71)
Related LinksFX2B-100PA-, FX2B-100PA-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-100PA-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2B-100PA-1.27DSL(71)
HOOK-UP SOLID 22AWG BROWN 1000' datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
V/T REC POWERBLADE datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.18UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 0.15A EMT3 datasheet.pdf
1300 TB PCB CONNECTOR datasheet.pdf
ADAPTER F/M TNC/SMA 18GHZ datasheet.pdf
CAP FILM 400VDC 0.62UF RADIAL datasheet.pdf
8MM FLSH BLK CHRM HYPR BLU 2VDC datasheet.pdf