Hirose Electric Co Ltd FX2B-100SA-1.27R(02)
FX2B-100SA-1.27R(02) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-100SA-1.27R(02)
Brief Description
CONN RECEPT 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-100SA-1.27R(02).pdf
Availability of FX2B-100SA-1.27R(02)
QUANTITY
FX2B-100SA-1.27R(02) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-100SA-1.27R(02)
Internal Part NumberEIS-FX2B-100SA-1.27R(02)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-100SA-1.27R(02)
Related LinksFX2B-100SA, FX2B-100SA-1.27R(02) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-100SA-1.27R(02) Details Description
Related parts for FX2B-100SA-1.27R(02)
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 25-75VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
Connector Socket 68 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 4P4C R/A UNSHLD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CABLE 10COND 20AWG SHLD 100' datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 480MA 195 MOHM datasheet.pdf