Hirose Electric Co Ltd FX2B-32P-1.27DSL(71)
FX2B-32P-1.27DSL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-32P-1.27DSL(71)
Brief Description
CONN HDR 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-32P-1.27DSL(71).pdf
Availability of FX2B-32P-1.27DSL(71)
QUANTITY
FX2B-32P-1.27DSL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-32P-1.27DSL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-32P-1.27DSL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-32P-1.27DSL(71)
Related LinksFX2B-32P-1, FX2B-32P-1.27DSL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-32P-1.27DSL(71) Details Description
Related parts for FX2B-32P-1.27DSL(71)
Connector Receptacle 9 Position 0.050" (1.27mm) Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 7.87M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 0.047 OHM 1% 1W 2412 datasheet.pdf
CONN RCPT 10 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CBL STR MALE-R/A FEMAL 10POS 12' datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf