Hirose Electric Co Ltd FX2B-80PA-1.27DSA(71)
FX2B-80PA-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2B-80PA-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2B-80PA-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2B-80PA-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2B-80PA-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2B-80PA-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2B-80PA-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2B-80PA-1.27DSA(71)
Related LinksFX2B-80PA-, FX2B-80PA-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2B-80PA-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2B-80PA-1.27DSA(71)
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB datasheet.pdf
MOD THYRISTOR/DIO 1600V TO-240AA datasheet.pdf
IC FPGA 168 I/O 256FBGA datasheet.pdf
DISPLAY 7SEGMENT ALGAAS CA datasheet.pdf
RES 167K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
ENCLOSED SWES LSSIDE ROTARY datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
CAP CER 4.2PF 100V NP0 0201 datasheet.pdf
Crystal 40.0000MHz 10ppm 8pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf