Hirose Electric Co Ltd FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
FX2BA-52PA-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2BA-52PA-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2BA-52PA-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2BA-52PA-, FX2BA-52PA-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2BA-52PA-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
30 OHM THERMISTOR datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV GATE DRVR 8DIP GW datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS R/A .100 TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 5K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
SGE-225-2-1750 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FERRITE CHIP 36 OHM 1500MA SMD datasheet.pdf