Hirose Electric Co Ltd FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
FX2BA-60PA-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2BA-60PA-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2BA-60PA-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2BA-60PA-, FX2BA-60PA-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2BA-60PA-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2BA-60PA-1.27DSAL(71)
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
CARDEDGE LO PRO 36POS .156 GRN datasheet.pdf
RES SMD 619K OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 41POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISR 2.25V SOT23-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM datasheet.pdf
CABLE USB 3.0 480MBPS datasheet.pdf
FAN AXIAL 52X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf