Hirose Electric Co Ltd FX2C-80S-1.27DSA(71)
FX2C-80S-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2C-80S-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN RECEPT VERT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2C-80S-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2C-80S-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2C-80S-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2C-80S-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2C-80S-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2C-80S-1.27DSA(71)
Related LinksFX2C-80S-1, FX2C-80S-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2C-80S-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2C-80S-1.27DSA(71)
RES SMD 16.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 200MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
FAN 240VAC 80X38MM WR datasheet.pdf