Hirose Electric Co Ltd FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
FX2CA-100P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 100POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-100P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA-100P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA-100P-, FX2CA-100P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-100P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA-100P-1.27DSAL(71)
CONN PLUG 22POS 3MM DUAL ROW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
MINITEK SHROUDED HDR SMT datasheet.pdf
RES MO 1/2W 0.27 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
KK200 POL WAFER ASSY 2599M06A03 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 1.5A DPAK datasheet.pdf