Hirose Electric Co Ltd FX2CA-120P-1.27DSA(71)
FX2CA-120P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA-120P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 120POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA-120P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2CA-120P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2CA-120P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA-120P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA-120P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA-120P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2CA-120P-, FX2CA-120P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA-120P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2CA-120P-1.27DSA(71)
INDUCT ARRAY 2 COIL 8UH SMD datasheet.pdf
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504 datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
RELAY START/STOP 240V 50A AC OUT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
750 TB RIS CLA 90D STACK datasheet.pdf
08P MTA100 HDR ASSY F/L SQ STR datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf