Hirose Electric Co Ltd FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
FX2CA1-32P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 32POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA1-32P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2CA1-32P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2CA1-32P-, FX2CA1-32P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA1-32P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2CA1-32P-1.27DSA(71)
RES SMD 150 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 3.16 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:6 7GHZ 32QFN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 480MA 515 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 75V 400MA 16SOIC datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 178 TYP datasheet.pdf
CONN MULTI-TAP DBL SIDE CLR datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A SYNC datasheet.pdf