Hirose Electric Co Ltd FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HDR 60POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA1-60P-, FX2CA1-60P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA1-60P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA1-60P-1.27DSAL(71)
FIXED IND 470UH 1.2A 380 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN FFC TOP 22POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS THRU datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS PNL MNT SKT SLDR datasheet.pdf
IC CHARGER LI-ION USB/AC 10WSON datasheet.pdf
GSKT FAB/FOAM 2.3X457.2MM DSHAPE datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
500 TB SPR PLU WF UP datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf