Hirose Electric Co Ltd FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
FX2CA2-80P-1.27DSA(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA2-80P-1.27DSA(71).pdf
Availability of FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
QUANTITY
FX2CA2-80P-1.27DSA(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
Related LinksFX2CA2-80P-, FX2CA2-80P-1.27DSA(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA2-80P-1.27DSA(71) Details Description
Related parts for FX2CA2-80P-1.27DSA(71)
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 58POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
SENSOR DIST MEASUR 80CM DIGI datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TAPE COARSE TREAD 24"X 30' BLK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 5.6 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM datasheet.pdf