Hirose Electric Co Ltd FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
FX2CA2-80P-1.27DSAL(71) picture photo
Mfg. Part Number
FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
Brief Description
CONN HEADER VERT 80POS 1.27MM
Datasheet Download
FX2CA2-80P-1.27DSAL(71).pdf
Availability of FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
QUANTITY
FX2CA2-80P-1.27DSAL(71) Order Process
Ship out your order
Specifications of FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
Internal Part NumberEIS-FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
Related LinksFX2CA2-80P-, FX2CA2-80P-1.27DSAL(71) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
FX2CA2-80P-1.27DSAL(71) Details Description
Related parts for FX2CA2-80P-1.27DSAL(71)
IC DUAL 4BIT SHIFT REG 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 5.49 OHM 1% 3W 6227 datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
OSC XO 33.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN HEADER BREAKAWAY 4POS .100 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 176LQFP datasheet.pdf
RES 10 OHM 8W 0.1% TO220 datasheet.pdf
PWRBLADE VERT REC datasheet.pdf
POT 100 OHM 1/2W CARBON LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 2.87K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf